FAKÜLTEMİZ 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI

 

BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

Çağrı KELOĞLANOĞLU

Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Erdem YABANİ

Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Zeynep DUMLUPINAR

Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Ayşe KARACAN

Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir. (DİKEY GEÇİŞ)

 

KURUM İÇİ

Zeynep DUMLUPINAR

Üniversitemiz Ön Lisans ve Lisans düzeyinde yatay geçiş esaslarına ilişkin yönergenin Madde 7/2 e Bendi uyarınca kurum içi yatay geçiş başvurusunun reddine.

 

PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ

Fadime Nur GÜNDÜZ

Psikoloji Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Simge Elif YAĞIZ

Psikoloji Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

 

TARİH BÖLÜMÜ

Zülfü OZAN

Tarih Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Mikail KAYA

Tarih Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Ferhat GÜZEY

Tarih Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Ömer Erhan ÇİTLİ

Tarih Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Fatma Nur DURUSOY

Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans Ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal İle Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmeliğin Ek Madde-1 kapsamında talep reddedilmiştir.

 

 

SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

Mustafa Müslüm TOPAL

Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans Ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal İle Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmeliğin Ek Madde-1 kapsamında talep reddedilmiştir.

Fatma KALKANDELEN

Sosyoloji Bölümü Üçüncü Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Yıldız GÜLER

Sosyoloji Bölümü Birinci Sınıf II. Öğretim programı olmaması sebebiyle reddine,

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ

Ezgi ÜNAL

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Üçüncü Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Çınar AKSOY

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Üçüncü Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Mikail KAYA

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Ferhat GÜZEY

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Birinci Sınıf, II. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Buket GÜLTEKİN

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Birinci Sınıf, II. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Sibel SÖYLEMEZ

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü İkinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir. (İlk %10 luk Dilim)

 

COĞRAFYA BÖLÜMÜ

Hüseyin ÇETİN

Coğrafya Bölümü Birinci Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Ferhat GÜZEY

Coğrafya Bölümü Birinci Sınıf, II. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Hivda AKICİ

Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans Ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal İle Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmeliğin Ek Madde-1 kapsamında talep reddedilmiştir. (Evrak eksikliği)

Mikail KAYA

Coğrafya Bölümü Birinci Sınıf, II. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Ayşe DURMAZ

Coğrafya Bölümü Üçüncü Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Merve BAYKARA

Coğrafya Bölümü Üçüncü Sınıf, I. Öğretim Programına Kabul Edilmiştir.

Derya ORHAN

Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans Ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal İle Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmeliğin Ek Madde-1 kapsamında talep reddedilmiştir. (Evrak eksikliği)